Opravy osobních automobilů

3 D geometrie

Pro seřízení geometrie náprav Vašeho vozu používáme moderní zařízení s 3D způsobem měření. Jsme schopni seřizovat geometrii osobních a malých až středních dodávkových automobilů.
SAM_0112.JPG
SAM_0134.JPG
SAM_0116.JPG
SAM_0114.JPG
Měření geometrie náprav se provádí různými způsoby. Může se na kanále změřit kusem drátu sbíhavost, nebo optickým zařízením tento způsob zpřesnit a přidat kontrolu odklonu libelou.
Dnešní moderní vozy vyžadují daleko komplexnější a přesnější měření. U vozidel se stále více seřizují i zadní nápravy, používá se více elektronických systémů a přesná geometrie je základem pro bezpečnou jízdu a životnost pneumatik.

Při pořizování zařízení jsme daly přednost modernějšímu 3D způsobu měření, při kterém jsou snímací kamery pevně ukotveny a snímají pohyb terčů umístěných na kolech. Proti staršímu způsobu pomocí CCD kamer není tento způsob tolik náchylný na poškození a tím i přesnost měření. Samozřejmostí u těchto geometrií je databáze seřizovacích hodnot, protokol s naměřenými a nastavenými hodnotami a archivace pro kontrolu při dalších návštěvách.

Protože provádění geometrie na dvousloupovém zvedáku není vhodné, ať už z hlediska přesnosti, nebo pracnosti používáme kvalitní čtyřsloupový zvedák, který zajistí při nutnosti změny výšky vysokou přesnost měření.
SAM_0013.JPG
SAM_0111 (2).JPG
SAM_0001.JPG
Cena geometrie náprav
580,- Kč
470,- Kč při u nás prováděné opravě náprav.
Cena zahrnuje kontrolu stavu nápravy (čepy, silentbloky, vůle v řízení, uložení náprav )
Měření hodnot obou náprav (viz. protokol ).
Seřízení náprav ( pokud lze seřídit standartními předepsanými postupy ).
Cena vč. DPH
logo2 (2).jpg
.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one